Informații suplimentare
| Dimensiune | maxi, mini |
|---|---|
| Culoare | Alb, gri |
| Intensitate | 1625 Lm, 1650 Lm, 1675 Lm, 2225 Lm, 2250 Lm, 2275 Lm, 2300 Lm, 3025 Lm, 3075 Lm, 4050 Lm, 4100 Lm |
| Putere | 10,5W, 10W, 15,5W, 7W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 111°, 112° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP54 |
| Material | Polycarbonate / Polycarbonate-Matt |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj | Ø122mm, Ø205mm |
| Dimensiune d x h | Ø137 x 45, Ø222 x 45 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |