Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Intensitate | 1200 Lm, 1250 Lm, 1280 Lm, 680 Lm, 700 Lm, 720 Lm, 860 Lm, 900 Lm, 920 Lm |
| Putere | 11W, 5W, 7W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 37°, 56° |
| Dimabil | Dali/Push, No Dim, Phase Cut |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj | Ø105mm |
| Dimensiune d x l | Ø112mm x 93 |