Informații suplimentare
| Dimensiune | maxi, mini |
|---|---|
| Intensitate | 1550 Lm, 1575 Lm, 800 Lm, 825 Lm |
| Putere | 10,5W, 5,5W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 101°, 87° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP54 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate / Polycarbonate-Matt |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj | 167 x 52 mm, 285 x 70 mm |
| Dimensiune L x l | 180 x 65 mm, 300 x 83 mm |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Rezistenta la impact | IK10 |