Informații suplimentare
| Sursa lumina | LED |
|---|---|
| Intesitate | 2400 Lm, 2525 Lm |
| Putere | 2,1W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 112° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP43 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Dimensiune decupaj | Ø205mm |
| Dimensiune | Ø220 x 50 |