Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Intensitate | 2360 Lm, 2400 Lm, 3300 Lm, 3350 Lm |
| Putere | 14,8W, 2,1W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 86° |
| Dimabil | Dali/Push, No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune L x l | 1200 x 90 mm, 1500 x 90 mm |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Sursa lumina | LED |
| Lungime cablu suspensie | 2 m |