Informații suplimentare
| Culoare | Alb, Negru |
|---|---|
| Sursa lumina | LED |
| Intesitate | 485 Lm, 505 Lm, 520 Lm |
| Putere | 4,5W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 20°, 30°, 56° |
| Dimabil | No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune L x l | 84 x 70 mm |
| Unghi rotatie | 355° |
| Unghi orientare | 325° |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |