Informații suplimentare
| Montaj | aplicat, sina |
|---|---|
| Culoare | Alb, Negru |
| Intensitate | 1600 Lm, 1650 Lm, 1700 Lm, 2650 Lm, 2750 Lm, 2800 Lm, 2850 Lm, 2950 Lm, 3000 Lm |
| Putere | 11,5W, 23W, 24,5W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 17°, 34° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP20 |
| Dimensiune d xl | Ø102 x 184 mm, Ø102 x 127 mm |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune decupaj | na, Ø62 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Unghi rotatie | 325°, 340° |
| Unghi orientare | 310° |