Informații suplimentare
| Culoare | Alb, gri, Negru |
|---|---|
| Intensitate | 875 Lm, 920 Lm, 950 Lm |
| Putere | 12W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 43° |
| Dimabil | No Dim |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Optical Glass |
| Sursa lumina | LED |
| Dimensiune d x l | Ø80 x 54 mm |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Indice orbire | UGR < 19 |