Informații suplimentare
| Montaj | aplicat, suspendat |
|---|---|
| Dimensiune | h21, h27, h35 |
| Culoare | Alb – Alb, Alb – Auriu, Alb – Rosu, Negru – Auriu, negru – negru |
| Intensitate | 910 Lm, 940 Lm, 960 Lm |
| Putere | 7W |
| Temperatura de culoare K | 2700K, 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 47° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Phase Cut, Push |
| Grad de protectie | IP20 |
| Material | Aluminium / Polycarbonate |
| Sursa lumina | LED |
| Lungime suspensie | max 2000 mm, na |