Informații suplimentare
| Culoare | Alb, gri |
|---|---|
| Dimensiune | maxi, mini |
| Sursa lumina | LED |
| Intesitate | 1050 Lm, 1075 Lm, 1375 Lm, 1400 Lm, 1650 Lm, 1675 Lm, 2275 Lm, 2300 Lm, 3025 Lm, 3075 Lm, 4050 Lm, 4100 Lm |
| Putere | 10,5W, 10W, 15,5W, 22W, 27W, 7W |
| Temperatura de culoare K | 3000k, 4000k |
| Indice redare culoare | CRI > 90 |
| Unghi dispersie | 102°, 97° |
| Dimabil | 1/10V, Dali, No Dim, Push |
| Grad de protectie | IP43, IP54 |
| Dimensiune d x h | Ø136 x 40, Ø222 x 40 |
| Voltaj | 220V-240V//50/60Hz (driver inclus) |
| Material | Aluminium / Polymethyl Methacrylate |
| Dimensiune decupaj | Ø122mm, Ø205mm |