Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 46 x H 48 x P 24 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 46 x H 48 x P 24 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
734,00 lei