Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 12 x H 30 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | arama |
| Material | Metal |
| Forma | Patrat |
| Dimensiune l x h | L 12 x H 30 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | arama |
| Material | Metal |
| Forma | Patrat |
| Dimensiune l x h | L 12 x H 30 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | arama |
| Material | Metal |
| Forma | Patrat |
263,00 lei