Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 50 x H 85 x P 21 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 50 x H 85 x P 21 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 50 x H 85 x P 21 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
1.511,00 lei