Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 60 x H 175 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 28 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 6 |
| Putere | max 6 x 40W E14 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |