Informații suplimentare
| Dimensiune d | L 34 x H 157 x P 23 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 23 x 23 cm |
| Dimensiune abajar | L 34 x H 25 x P 21 cm |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | crem |
| Material | canvas |
| Forma | dreptunghiular |
| Grad de protectie | 20 |