Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 28 x H 172 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 25 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 6 |
| Putere | max 6 x 28W G9 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |