Informații suplimentare
| Dimensiune d | Ø 24,5 x H 167,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 26 cm |
| Dimensiune abajar | Ø 6 x H 24,5 cm |
| Soclu | R7s |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 150W R7s |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Grad de protectie | 20 |