Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 70,5 x H 62 x l 10 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 23,5 x 10 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | liniar |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 6,3W LED/400Lm |
| Culoare | Alb, gri, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 147635, 147642, 147659 |