Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 15 cm, Ø 18 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 18 x H 15 cm, Ø 30 x H 23 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14, E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E14, max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, argintiu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 059259, 059266, 164250 |
| Dimensiune | mic |