Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 16 cm, Ø 27 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 33 x H 15 cm, Ø 38 x H 18 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | crem |
| Material | ceramica |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 034935, 034942 |
| Dimensiune | mare, mic |