Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | mare, mic |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 12 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 24 x H 19 cm, Ø 30 x H 20 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Crom |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 014920, 016016 |
| Dimensiune | mare, mic |