Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 34 x H 56 x l 21 cm, Ø 31 x H 56 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 14 cm |
| Forma | Patrat, Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 110509, 122885 |
| Dimensiune | L 34 x H 56 x l 21 cm, Ø 31 x H 56 cm |