Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 50 x H 174 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 35 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 50 x H 32 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 100W E27 |
| Culoare | alama, Alb, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 032382, 110233, 110240, 110257 |