Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 18 x H 40 x P 21 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 10 cm |
| Dimensiune abajur | L 18 x H 18 x P 13,5 cm |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | E14/LED |
| Surse de lumina | 1+1 |
| Putere | max 1+1 x 40/1W E14/LED/45LM |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 124162, 124179 |