Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 15 x H 30 x P 23 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 8,5 x 7 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 180212, 180229 |