Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25 x H 15 x P 11,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 9 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | R7s |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 100W R7s |
| Culoare | alama, Crom, nichelat |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 004358, 013275, 119755 |