Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 28 x H 6,5 x P 10 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 11 x 5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | oval |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Culoare | Alb, ambra, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 034546, 034553, 134987 |