Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25,5 x H 25 x P 31 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 13 x 10 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Auriu, transparent |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 087757, 141046 |