Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 30 x H 23 x P 44 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 10 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 14 x H 21 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | alama, Negru, nichelat |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 016399, 027852, 027876 |