Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 40 x P 34 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 12 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 28W G9 |
| Culoare | Alb, Negru, policrom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 175072, 175096, 175119 |