Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 25 x H 15 x P 7,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 23 x 14 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 3W LED/130Lm |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 176536, 176550 |