Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 7,5 x H 29,5 x P 7 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 10 x 4,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 5W LED/180Lm |
| Culoare | Alb, gri |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 090337, 090344 |