Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 7,5 x P 7 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 7,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 180298, 180304 |