Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 14 x H 8 x P 10 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 10 x 5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W G9 |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | sticla |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 035185, 035192 |