Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | L 63 x H 52 x l 20 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 16 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 28W G9 |
| Culoare | alama, Crom |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 153629, 153636 |