Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 11,5 x H 6,5 x P 32,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 10,5 x 5,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 3W LED/200Lm |
| Culoare | alama, Crom, nichelat |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 031460, 031477, 121352 |