Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 30 x H 32,5 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 30 x H 32,5 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 30 x H 32,5 x P 14,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 3 |
| Putere | max 3 x 40W E14 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Crom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
580,00 lei