Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 18 x H 6 x P 24 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 6 x 3,5 cm |
| Forma | Patrat, Rotund |
| Soclu | led |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | 15W |
| Culoare | Alb, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 155395, 155401, 155418, 155425 |
| Dimensiune | L 18 x H 6 x P 24 cm |