Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 33 x H 32 x P 21 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 12 x 6 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Auriu, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 035642, 035659, 152059 |