Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | Ø 30 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | policrom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | Ø 30 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | policrom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | Ø 30 x P 9,5 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | policrom |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
246,00 lei