Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 20 x H 18 x P 11 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 17 x 6,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | dreptunghiular |
| Soclu | G9 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W G9 |
| Culoare | policrom, transparent |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 098784, 099217 |