Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 16,5 x H 39 x P 26 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | bronz |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 16,5 x H 39 x P 26 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | bronz |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 16,5 x H 39 x P 26 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | bronz |
| Material | Metal |
| Forma | Rotund |
712,00 lei