Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | Ø 18 x H 35 cm, Ø 30 x H 49 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 11 cm, Ø 17 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 18 x H 11 cm, Ø 30 x H 14,5 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14, G9 |
| Surse de lumina | 1, 2 |
| Putere | max 1 x 40W G9, max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 075525, 075532 |