Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 8 x H 18 x P 11 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 6 x 8 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | GU10 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 28W GU10 |
| Culoare | alama, Alb, Crom, cupru, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 094182, 095998, 096018, 164823, 164847 |