Informații suplimentare
| Dimensiune d | L 30 x H 110 x P 30 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 30 x 30 cm |
| Dimensiune abajar | na |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 8 |
| Putere | max 8 x 60W E27 |
| Culoare | Negru |
| Material | Metal |
| Forma | Patrat |
| Grad de protectie | 20 |