Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x l | Ø 20 x H 26,5 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 11 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 20 x H 14 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, albastru |
| Material | ceramica |
| Grad de protectie | IP20 |
| Cod produs | 035031, 035093 |