Informații suplimentare
| Dimensiune l x h | L 30 x H 16 x P 9 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
| Dimensiune l x h | L 30 x H 16 x P 9 cm |
|---|---|
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 1 |
| Putere | max 1 x 60W E27 |
| Grad protectie | IP20 |
| Culoare | Alb |
| Material | sticla |
| Forma | Rotund |
109,00 lei