Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 34 x H 36 x P 15 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 14 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | Alb, ruginiu |
| Material | rasina |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 093758, 093796 |