Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | L 40 x H 44 x P 22 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | 18 x 11 cm |
| Dimensiune abajur | Ø 14,5 x H 13 cm |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E14 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 40W E14 |
| Culoare | argintiu, Auriu |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 088136, 088143 |