Informații suplimentare
| Dimensiune L x H x p | Ø 22 x H 154 cm |
|---|---|
| Dimensiune baza | Ø 22,5 cm |
| Dimensiune abajur | na |
| Forma | Rotund |
| Soclu | E27 |
| Surse de lumina | 2 |
| Putere | max 2 x 60W E27 |
| Culoare | argintiu, Crom, Negru |
| Material | Metal |
| Grad de protectie | 20 |
| Cod produs | 061115, 061122, 061139 |